Каталог

Вся продукція

Наша продукція

Вся продукція


Невідома точна дата, коли саме виникло морозиво, але це відбулося дуже давно, приблизно 5000 років тому в Китаї. Звісно ж, воно було зовсім не таким, яким ми споживаємо його сьогодні. Це був просто сніг, змішаний з подрібненою кригою та шматочками цитрусових і фруктів. На щастя, у сучасні часи ми можемо обирати морозиво з різними смаковими наповнювачами, додатковими інгредієнтами, а ще можемо створювати різноманітні десерти з морозивом. Відомі кухарі у всьому світі бажають здивувати своїх клієнтів яскравими смаковими поєднаннями. У компанії МАКСХОЛОД ми цінуємо Ваші смаки і пропонуємо широкий асортимент морозива, щоб Ви куштували саме те, що Вам до вподоби.

Як обрати морозиво?

Звісно ж, обирати морозиво треба за смаком. Наприклад, хтось із нас любить дуже солодкі десерти, а комусь більше подобається кисло-солодкий смак. Текстура морозива також має велике значення. Воно може виготовлятись без додавання молока, мати фруктовий або ягідний смак і нагадувати кригу. А може мати насичений вершково-молочний смак і густу текстуру, як у класичному пломбірі. Прихильники поєднання пломбіру і шоколаду обирають ескімо на паличці або вершкове морозиво з додаванням шоколадного печива та шоколадної глазурі.
Але, окрім смаку, звертайте увагу і на склад морозива та його відповідність стандартам якості. Воно має бути не тільки смачним, а ще й корисним для здоров’я. Морозиво, у якому є ненатуральні інгредієнти та дуже багато цукру, точно не можна віднести до корисного десерту.
У компанії МАКСХОЛОД ми виготовляємо морозиво, використовуючи натуральні складники, щоб наша продукція приносила задоволення і користь. Окрім морозива з натуральним шоколадом та варенням, ми пропонуємо особливу ЕКО серію, яка сподобається шанувальникам ЕКО продукції. Це морозиво відповідає необхідним стандартам якості, щоб стати чудовим доповненням Вашого стилю життя.
А ще Ви можете спробувати дуже смачну і корисну серію морозива BIO. Воно не тільки чудово смакує, а ще й має у своєму складі живі біфідобактерії, як у натуральному йогурті. Цей десерт не тільки порадує насиченим смаком, а й подбає про травлення та імунітет.

Морозиво для дітей

Дитяче морозиво – це особлива тема для обговорення, яка викликає багато запитань у матусь і татусів. Діти є найпалкішими шанувальниками морозива! Цей десерт вже давно підкорив маленькі серця, а батьки дуже хочуть порадувати своїх діток надзвичайним смаком морозива. Але варто пам’ятати, що склад морозива, яке куштують малята, має бути натуральним і корисним. Тільки такий десерт не нашкодить здоров’ю та принесе користь.
У компанії МАКСХОЛОД ми виготовляємо морозиво, яке можуть куштувати і діти, і дорослі. Інгредієнти, які ми використовуємо, натуральні та корисні для здоров’я. Але ми також маємо особливу серію морозива HAPPY. Яскраве пакування цього морозива з янголятками показує наше турботливе ставлення до малюків, які його куштуватимуть.
Молоді мами можуть обрати для своєї дитини перше в її житті морозиво. Ніжний вершковий смак точно сподобається малечі. А їсти його дуже зручно у плоскому вафельному стаканчику, який ми створили спеціально для маленьких дитячих ручок.
Після першого знайомства з морозивом можна обирати більше смаків. Наприклад, вершкове морозиво з додаванням натурального варення, ескімо з шоколадною глазур’ю або морозиво з шоколадним печивом.
Обирайте справжнє морозиво МАКСХОЛОД для всієї родини та насолоджуйтесь улюбленим смаколиком з користю!

Перейти