Каталог

Види продукції

Види продукції

Види продукції


Існує стільки різноманітних видів морозива! Можливо, це тому, що так багато людей у всьому світі обожнюють цей прохолодний десерт. У МАКСХОЛОД ми знаємо, що у кожного свій смак і свої вподобання. Ми хочемо порадувати якомога більше людей, тому виготовляємо багато видів морозива з різними смаками та наповнювачами. Пропонуємо ближче познайомитись з нашою продукцією, щоб обрати свої улюблені смаки!

Вафельний стакан

Морозиво у вафельному стаканчику – це, мабуть, найвідоміший вид морозива, який обожнюють і дорослі, і діти. Класичний пломбір ми знаємо і дуже любимо ще з дитинства. У нашому асортименті Ви можете знайти вершковий пломбір, пломбір з додаванням натурального варення, шоколадного печива NEO, а також безлактозний та BIO пломбір.
Також ми пропонуємо новий формат вафельного стаканчика, а саме – морозиво у плоскому стакані. Куштувати таке морозиво зручно, особливо діткам, у яких ручки ще маленькі, а бажання поласувати морозивом дуже велике! 

Ескімо

Класичне ескімо – це пломбір на паличці, вкритий шоколадною глазур’ю. Але ми пропонуємо стільки видів ескімо, що його так просто не описати. Окрім вершкового та шоколадного пломбіру у шоколаді, Ви можете скуштувати ескімо з особливим молочним смаком Crema Catalone або з шоколадним печивом NEO. А ще ми підготували одразу декілька видів BIO ескімо з ваніллю або чорницею.
Любителям ягідних смузі сподобається прохолодний варіант десерту у вигляді ескімо на паличці. А маленькі ласуни можуть спробувати різнокольорове ескімо, яке схоже на справжню веселку!

Картонний стакан

Морозиво у стаканчику можна їсти ложкою. А в одну порцію вміщується дуже багато смачного десерту. Ми підготували для Вас незвичні смаки морозива, такі як пломбір зі сливово-горіховим або ананасово-лимонним варенням, пломбір Crema Catalone, пломбір з шоколадним печивом NEO та пломбір NEO Milk з додаванням молочного шоколаду.
Маленькі ласуни дуже полюбляють серію морозива Happy, в якому поєднується вершковий пломбір, ваніль, шоколад та натуральне фруктово-ягідне варення. У картонному стаканчику морозиво зручно їсти маленькою ложечкою.

Вафельний ріжок

Цукровий вафельний ріжок дає морозиву особливий смак. Спробуйте ванільно-шоколадний пломбір, пломбір з шоколадним печивом NEO або пломбір з натуральним варенням у великому цукровому ріжку. Наш ріжок дуже смачний та хрусткий!

Що треба знати про морозиво МАКСХОЛОД?

Морозиво має бути не тільки смачним, а й корисним. Ми дотримуємось цього принципу, тому для виробництва морозиво використовуємо виключно натуральні складники. Саме тому нашою продукцією можуть поласувати дорослі, діти і малюки.
Скуштуйте смак справжнього морозива від компанії МАКСХОЛОД!

Перейти