Каталог

Наші бренди

Наші бренди

Наші бренди


Морозиво ми любимо ще з дитинства, але й щиро радіємо прохолодному десерту і у дорослому віці. На щастя, воно нам ніколи не набридає. Тому що смаків у морозива дуже багато, а десертів, які з нього можна приготувати – ще більше! У компанії МАКСХОЛОД ми потурбувались, щоб ви могли обирати. Обирати нові смаки, які ще не куштували, цікаві комбінації інгредієнтів, морозиво для свого малюка, освіжаюче, солодке або вишукане морозиво для особливих моментів. Пропонуємо більше дізнатися про наші бренди морозива та обрати улюблені смаки.

ТМ Морозиво Крафтове

ТМ Морозиво Крафтове – це особлива серія морозива від МАКСХОЛОД, для якої наші майстри створили свої авторські рецепти. Тепер навіть вдома ви можете посмакувати вишуканими десертами ексклюзивних та незвичних смаків.
Сучасна технологія виробництва, ретельно відібрані інгредієнти та майстерність кулінарів роблять наше крафтове морозиво незвичайним і дуже смачним, а головне – доступним кожному!
Тож вже зараз любителі фруктово-ягідних смаків можуть скуштувати абрикосове, брусничне, чорничне і навіть обліпихове морозиво. А якщо Ви прихильник класичного вершкового або шоколадного смаку, спробуйте ескімо, класичний пломбір або шоколадний у вафельному чи картонному стаканчиках.

ТМ Гіганти

Увага! Стільки смачного пломбіру в одній упаковці Ви ще не куштували!
Натуральний пломбір крем-брюле та з ароматом ванілі у новій серії морозива ГІГАНТИ.
Морозива стало більше і воно стало смачнішим. Обирайте для себе улюблене – Ескімо на палочці чи вафельний стаканчик!

ТМ Familia

Familia – наша найбільша лінійка морозива, у якій Ви знайдете натуральний вершковий пломбір з різними наповнювачами. Можна спробувати традиційне ескімо з натуральною шоколадною глазур’ю, а можна скуштувати хрусткий цукровий ріжок, у який ми додали фруктово-ягідне варення. А великі картонні стаканчики морозива порадують справжніх ласунів, тому що в них так багато прохолодного смаколика!
Якщо хочете щось дуже особливе, ми підготували для Вас незвичайні поєднання смаків. Спробуйте морозиво Crema Catalone зі смаком відомого десерту Каталонський крем, або шоколадний пломбір з ананасово-лимонним варенням. Таке морозиво точно не залишить Вас байдужим і подарує нові смакові відчуття.

ТМ Happy

Серія морозива Happy має дуже особливий дизайн. Наші мімімішні янголятка точно сподобаються малюкам і їхнім батькам. Вони якнайкраще відображають наше ставлення до наймолодших покупців, які тільки нещодавно почали знайомитись з таким яскравим світом морозива.
Маленькі ласуни – це дуже вибагливі клієнти, але їхні забаганки з радістю хочеться виконувати! Адже посмішка дитини – це безцінний скарб для цілого світу. Тож ми подбали, щоб морозиво Happy було яскравим і дуже смачним.
Вершкове морозиво без додаткових смаків, морозиво з фруктово-ягідним варенням, або ескімо з натуральною шоколадною глазур’ю. Усе це Ви знайдете у нашому морозиві Happy.

ТМ ЗИМА

Головна цінність компанії МАКСХОЛОД – це наші споживачі! Наша нова серія морозива ТМ ЗИМА – це можливість кожного ласувати нашим смачним морозивом.
Тепер кожен може спробувати багато смаків морозива, щоб обрати улюблений. Ванільне, шоколадне, полуничне, з соусом bubble gum, у картонному чи вафельному стаканчику або ескімо на паличці. Обирайте те, що смакує саме Вам, і насолоджуйтесь солодкою прохолодою майже не кожного дня. А ми вже подбали про найвищу якість вашого улюбленого десерту! А найприємніше те, що морозиво ТМ ЗИМА доступне кожному!

Перейти